D.U.K

1.

Ar važiavimas bagiu yra saugus?

Taip. Į saugumą atkreipiamas ypatingas dėmesys. Trasoje nėra galimybės aplenkti kitą pramogautoją, tad personalas prižiūri ir užtikrina jog važiavimas būtų saugus. Pramogautojui yra išduodamas šalmas, o diržai sureguliuojami taip, kad vairuotojas liktų stabilioje pozicijoje net virtimo atveju.

2.

Nuo kelių metų gali pramogauti vaikai?

Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad pramoga skirta tik vaikams, tačiau taip tikrai nėra. Dėl neįprastos trasos ir sunkiai besisukančio vairo bagiu nėra taip lengva ir paprasta manevruoti. Atsižvelgiant į saugumo reikalavimus leidžiame vairuoti vaikams nuo 8 metų amžiaus.

3.

Ar reikalingas užstatas?

Jeigu norite rezervuoti laiką pramogai, užstato mes neimame. Retai, bet nutinka tokių atvejų, kuomet neapdairiai vairuojant ar pervertinant savo galimybes bagis būna apgadintas. Tokiu atveju tenka padengti išlaidas. Tačiau visos sąlygos ir taisyklės yra nurodytos sutartyje, kurią pasirašo kiekvienas atvykęs pramogautojas.

4.

Kas būtų jei važiavimo metu apvirsčiau?

Pasitaiko atvejų, kuomet pasirinkus netinkamą išsukimo kampą bagis apvirsta, tačiau nieko baisaus, jūs būsite prisegtas diržais ir iš transporto priemonės neišvirsite. Galėsite toliau tęsti važiavimą.

5.

Kokia kaina?

8-10 metų5 ratų kaina – 10€ 7 ratų kaina – 14€ 10 ratų kaina – 17€11+ metų5 ratų kaina – 12€ 7 ratų kaina – 16€ 10 ratų kaina – 20€Vienkartinis apsauginis kombinezonas nuo purvo – 3€

6.

Kokia važiavimo trukmė?

Kad kiekvienas pramogautojas galėtų patirti panašius vairavo įspūdžius kainos yra skaičiuojamos pravažiuotais ratais.Vidutinė rato įveikimo trukmė yra 1.20 – 2.00 minutės, viskas priklauso nuo pramogautojo vairavimo įgūdžių. Rekomenduojame nelaikyti laiko pagrindiniu rodikliu, kadangi šio laiko pilnai užtenka lengvai ir greitai išsikrauti energiją.5 ratai nuo 6.00 – 10.00min.7 ratai nuo 8.40 – 14.00 min.10 ratų nuo 12.00 – 20.00 min.

7.

Koks trasos ilgis?

Trasos ilgis yra 400m. Trasoje yra staigių posūkių, keletas kalniukų, bei džokeris (keliuko išsiskyrimas į dvejas kryptis).

8.

Koks bagio didžiausias išvystomas greitis?

Didžiausias bagio išvystomas greitis yra 50 km/h. Tačiau dėl trasos siaurumo ir saugumo reikalavimų šio greičio trasoje išvystyti nepavyks.

Turite klausimų?