6kw variklis, 40km/h

450m ilgio trasa

pasidraskymas

poilsio zona / bbq

Jūsų šventės

aktyvus laisvalaikis gamtoje

Svarstote ką veikti savaitgalį? Įgriso rutina? Kviečiame atsikąsti adrenalino vairuojant pramoginį bagį.

Pramogauti yra smagu tiek vienam, tiek draugų kompanijoje. Tai puiki idėja gimtadienio, bernvakario, mergvakario proga ar net smulkiam įmonės vakarėliui.

Esame įsitikinę, kad ši pramoga atskleis jums naujus nepatirtus įspūdžius. Turiningai gamtoje praleistas laikas ir įsimintinos ekstremalios akimirkos ilgam išliks atmintyje!

Atsiliepimai

Ačiū, Gyčiui už suteiktas džiaugsmo ir emocijų dozes! Buvome išskirtinai 10 vyrukų kompanijoje. Pradžioje manėme, kad dviejų bagių bus mažai, bet kaip tik buvo smagiau, nes likę stebėjo ir kepė grilio patiekalus ir palaikė važiuojančius, nes visą trasą galima aprėpti esant šalia.

Tai buvo nepamirštamas laikas, manau, kad dar kartą tikrai pasimatysime! Taip ir toliau!

Martynas Bar

Katik apturėjom puikią pramogą bernvakario proga! nors žiema ir lauke šalta, tačiau mes to nejautėm! rekomenduoju ir manau grįšim dar ne vieną kartą.

Šeimininkas draugiškas ir mūsų jaunikis dar dovanų gavo, nesakysiu ką, kad patys atvažiuotumėt ir įsitikintumėt svetingumu!

 

Irmantas Pupelis

 

Geriausios emocijos, puikiai praleistas laikas, tikri adrenalino potyriai. Trąsa smagi, važiavimas bagiu taip pat. Pažintis su bagiais, užskaityta!!!
Deividas Patkauskas

Super pramoga💪! Adrenalino gavau sociai, ypac kai neturiu vairavimo patirties 🙈 Aciu jums uz malonu bendravyma🤝, uz musu laimeta🎉 pramoga! Rekomenduoju!💯 Apsilankysime dar tikrai. 🏎
Alina Tomecka

Gera pramoga, netgi tiem kas nenori labai jau pasidraskyti. Malonus aptarnavimas, gerai prižiūrėta trasa. Adrenalinas garantuotas  

 

Viktorija Sakalauskaitė

 

Tobulas mergvakaris, ačiū mano merginoms ir Jūsų kolektyvui už puikią pramogą, rekomenduoju visu 100%!!! 😉
Eglė Motuzienė

Socialiniai tinklai

Kaip mus rasti

Vilniaus r. Riešė, Beržų g.